Ref.: V008
Te koop: 3 slaapkamer penthouse,
€ 360,000,--
Marbella, Nagueles op Alta Vista.
| Afmeting | 240 m2 | Airconditioning | Ja |
| Slaapkamer | 3 | Zwembad | Community |
| Badkamer | 3 | Garage | Ja |
| Terras | 100 m2 | Tuin | Community |
De ligging en zijn omgeving:
Nagules is gelegen in het centrum van de Golden Mile. Tussen de Middellandse zee en het mooie Siërra Blanca. Dicht bij het centrum van Marbella en Puerto Banus/ De stranden liggen op 2 km. Omgeven door diversen Golfbanen.
Het penthouse ligt in een kleine afgesloten urbansatie.
Het complex heeft een ondergrondse parkeerplaats en bergruimte, lift naar alle verdiepingen.
Penthouse:
Dit op het zuiden gesitueerde penthouse is gelegen in een rustige omgeving . Het penthouse heeft een ruime woonkamer met toegang tot terras. Vanaf het terras heeft u een prachtig uitzicht op de omgeving, aan de achterkant over de bergen en aan de voorzijde over de zee. Op de benedenverdieping zijn 2 ruime slaapkamers met badkamer.
Het penthouse heeft een kleine maar functionele keuken ingericht met diverse keukenapparatuur.
Via een aparte ingang gaat u met een trap naar het ruime boven terras met 3e slaapkamer. Deze slaapkamer heeft een eigen douche en keukenblok. Dit is ideaal als u gasten heeft.
Verder beschikt het penthouse over een eigen ondergrondse parkeerplaats en berging.
Het complex heeft een goed onderhouden tuin met zwembad
Mocht u meer informatie wensen, dan zijn wij u graag van dienst. terug






